O OTORONGO

♡ Witaj w naszej dżungli Otorongo ♡
Opowiemy Ci trochę o jej powstaniu, znaczeniu i ideologii.

Dawno, dawno temu przed covidem w centrum Warszawy wyrosła południowo amerykańska dżungla, w której można było zjeść pyszne wegańskie potrawy, desery i przysmaki a do tego napić się pysznych naparów, smoothiesów i lemoniadek. Wydarzały się w niej również najróżniejsze eventy takie jak pokazy tańca tribal fusion, koncerty, warsztaty z zaplatania łapaczy snów czy taniec intuicyjny. 
Nad tym wszystkim bacznie czuwał Jaguar, który w plemieniu Quechua znany jest pod inna nazwą - OTORONGO. W dolinie Andów, jaguar jest uważany za protektora i opiekuna dżungli. To do niego ludzie śpiewają, modlą się i przynoszą dary by móc wejść i bezpiecznie przejść przez gęstwiny zieleni.

Aż przyszedł moment wielu zmian na świecie jak i w dżungli i musieliśmy zamknąć restaurację by na jej miejscu mógł wyrosnąć nowy projekt, który działa aż do dziś. Zaczęło się od medycyny prosto z dżungli: ceremonialnego kakao, guayusy, palo santo i powoli zaczęło przybywać do niej więcej cudów z różnych stron świata. To wszystko dało nam przestrzeń na głębsze zanurzenie się w naszych pasjach, którymi między innymi jest tworzenie rękodzieła. Teraz nasza dżungla przepełniona jest najróżniejszymi tworami: łapaczami snów, wachlarzami do okadzania, kolczykami z piór i z naturalnych materiałów i nie tylko.
W naszym rękodziele największą inspiracją jest natura, jej piękno, różnorodność, niepowtarzalność i to że łączy wszystkich ludzi na ziemi gdziekolwiek są.

♡ I tak właśnie naszą dżunglą i naszymi działaniami opiekuje się Otorongo ♡

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl