0

Dżungla Otorongo jest już nieczynna

Zestaw zapoznawczy z Kakao Ceremonialnym w różnych jego formach :)

  • Surowe ziarna Kakao 200g
  • Łuskane ziarna Kakao nibs 200g
  • Kakao Ceremonialne pasta 100g

Jeżeli jeszcze nie znasz Kakao i jego mocy, to ten zestaw pozwoli Ci odkryć jego tajemnice poprzez różne jego formy. Po takim wprowadzeniu, nie będzie już problemu z dobraniem dla siebie idealnej formy, która najbardziej z Tobą rezonuje. Może nawet okaże się, że nie ma co się ograniczać :)

115,00 zł

Więcej informacji o poszczególnych produktach:

- Surowe ziarna Kakao

- Łuskane ziarna Kakao nibs

- Kakao Ceremonialne pasta

Nasze kakao, odmiany Arriba Nacional fino de aroma pochodzi z Ekwadoru z regionu Napo. Uprawiane jest przez społeczności z Tsatsayaku Association, czyli kooperatywy wspólnot z plemienia Kichwa. Uprawiane jest tak jak robili to lata temu, według naturalnych cyklów Matki Ziemi, w zgodzie z nią jak i ludźmi którzy je produkują. Najpiękniejsze jest to, że to ziarno kakaowca nie zostało wystawione, na żadne zmiany cywilizacyjne, więc jego jakość i energetyka jest niesamowita! 

Dlatego nazywamy je pradawnym ziarnem.

Cieszy nas niezmiernie, że możemy się nim z Wami dzielić, ale nie dalibyśmy rady gdyby nie The Ayni Way. "Ayni" w języku Kichwa oznacza świętą wzajemność. Ta kooperatywa powstała by pomagać plemionom z Ekwadoru aby mogły dostawać godne pieniądze za swoją pracę. Jako że nie znają oni rynku, często są po prostu wykorzystywani i dostają grosze za ogrom pracy, która jest wysokiej jakości. Dzięki The Ayni Way, ta praca jest odpowiednio doceniana i tym samym daje ona możliwość rozwoju nie tylko plemionom ale i wszystkich, do których trafiają ich dobra.