0

Dżungla Otorongo jest już nieczynna

ZESTAW MOC KAKAO mini
Idealny zestaw dla wielbicieli Kakao :)

  • Trio kakaowych kokoladek by Gosia SweetLove
  • Kakao Ceremonialne pasta 100g
  • Surowe ziarna Kakao 100g

 

Oprócz naszego Ceremonialnego Kakao w dwóch formach, w znajdziesz również kokoladki czyli wegańskie, bezglutenowe, bezcukrowe słodkości wyrabiane przez wspaniałą Gosię! W tym zestawie są one naładowane pastą kakao, nibsami i udekorowane ziarnami naszego Kakao.
Kokoladki są przepysznym zamiennikiem klasycznych słodyczy. Są pyszne, słodkie, naturalne i uzależniają swoją genialną jakością! Uwielbiają je dzieci jak i dorośli. 
Kokoladki mają długi termin przydatności. Przechowywać w lodówce.

Niech moc Kakao będzie z Tobą! 

90,00 zł

Więcej informacji o poszczególnych produktach:

- Kakao Ceremonialne pasta

- Surowe ziarna Kakao

- Kokoladki

 

Nasze kakao, odmiany Arriba Nacional fino de aroma pochodzi z Ekwadoru z regionu Napo. Uprawiane jest przez społeczności z Tsatsayaku Association, czyli kooperatywy wspólnot z plemienia Kichwa. Uprawiane jest tak jak robili to lata temu, według naturalnych cyklów Matki Ziemi, w zgodzie z nią jak i ludźmi którzy je produkują. Najpiękniejsze jest to, że to ziarno kakaowca nie zostało wystawione, na żadne zmiany cywilizacyjne, więc jego jakość i energetyka jest niesamowita! 

Dlatego nazywamy je pradawnym ziarnem.

Cieszy nas niezmiernie, że możemy się nim z Wami dzielić, ale nie dalibyśmy rady gdyby nie The Ayni Way. "Ayni" w języku Kichwa oznacza świętą wzajemność. Ta kooperatywa powstała by pomagać plemionom z Ekwadoru aby mogły dostawać godne pieniądze za swoją pracę. Jako że nie znają oni rynku, często są po prostu wykorzystywani i dostają grosze za ogrom pracy, która jest wysokiej jakości. Dzięki The Ayni Way, ta praca jest odpowiednio doceniana i tym samym daje ona możliwość rozwoju nie tylko plemionom ale i wszystkich, do których trafiają ich dobra.